Hudba je náš majstrštyk
Největší hudební výběr ze všech Arén na světě!

V naší Laser Aréně najdete největší počet hudebních skladeb, které si můžete ke hře sami vybrat. Máme největší výběr ze všech Arén!

Níže si můžete projít všechny naše nabízené skladby a pustit si i krátké ukázky. Jedná se o profesionálně složenou a oblíbenou hudbu, speciálně pro Laser Game!

STRÁŽCI GALAXIE

Tak toto je jednoznačně "AWESOME MIX"!

Nasaďte si sluchátka stejně jako Star-Lord, zmáčkněte PLAY na svém walkmanu a nechejte se unášet na vlně těch nejlepších retro klasik, které vás přinutí v Aréně trsat!

HALLOWEEN

Muž v masce se pomalu přibližuje a v rukou svírá obří mačetu. Klaun se směje s strašlivým výrazem v tváři. Z dáli je slyšet křik a jekot. Hororová atmosféra jako vyšitá!

Pojďte se bát!

MARVEL VS DC

Přáli jste si někdy potkat se se Spider-Manem, Iron Manem, Batmanem nebo třeba se Supermanem? S tímto našim akčím motivem je budete mít téměř na dosah! Rychlá hudební pecka, při které se budete bavit!

Opravdový nářez pro všechny komiksové fandy!

RETRO GAMES

Osmdesátkové retro totiž nikdy neznělo lépe! Žádný Michal David, žádná céčka, trvalá na vlasech nebo Tuzex. Jen energetizující rytmus 80. let, přetransformovaný za použití současných syntezátorových nástrojů.

Tohle je nová vlna a vy se budete skvěle bavit!

MORTAL KOMBAT

Herní i filmová hudba inspirována legendární akční hrou a neméně známým kultovním snímkem Mortal Kombat.

Rave hudba, basy, včetně známého Finish Him!

MATRIX

Dokážete uhnout letící kulce? V naší aréně ano! Pořádně nabušený motiv toho nejlepšího z trilogie Matrix.

Filmové hlášky, zvukové efekty a legendární soundtrack, vše spojené v jednom unikátním motivu!

TRON ORIGINAL

Dynamický a energický motiv inspirovaný filmem Tron: Legacy a proložený hudbou od francouzského dua Daft Punk.

Pokud jste v naší Laser Aréně ještě nikdy nebyli, pak se jedná o nejlepší režim, kterým začít!

STAR WARS

Kdo by neznal slavný ústřední motiv Hvězdných válek! Můžete se těšit navíc na kapelu z kantýny, souboj světelných mečů nebo Darth Vaderův „Imperial March“ v doposud nepoznaném znění!

RESIDENT EVIL

Pro potěchu vyznavačů tvrdších hudebních stylů jsme namixovali opravdu ďábelskou kombinaci! Nejenom Marylinem Mansonem „živ“ je tento motiv, kdy metalová řežba je alfou i omegou.

Video trailer

JAMES BOND 007

Vybavíte si z hlavy ústřední hudební motiv Jamese Bonda? Tak teď si jej zkuste představit v rytmu drum n’ bass, přidejte Tinu Turner, Madonnu, Chrise Cornella a Adele, a získáte koncentrovanou směs adrenalinu a vytříbeného stylu, na kterém jsou všechny „bondovky“ založené.

TRANSFORMERS & LINKIN PARK

Motiv inspirovaný filmovou trilogií Transformers, kde čekejte techno-trancový nášup se špetkou dup-stepu, navíc obohacený o ústřední písně kapely Linkin Park ve speciálních, prodloužených mixech!

VÁNOČNÍ SPECIÁL

Vánoce jsou tady! Jedině s našim Vánočním speciálem můžete okusit vánoční atmosféru v kteroukoliv roční dobu.

Garantujeme, že si v aréně budete zpívat! :-)

ROCKY & EXPENDABLES

Hudební motiv pro pořádné chlapy! Plný tvrdé rockové muziky, která vás maximálně nakopne do hry. Nemějte se soupeřem ŽÁDNÉ SLITOVÁNÍ a dejte mu tvrdý KNOCKOUT!

90's SERIAL HITS

Absolutní pecka a král mezi hudebními motivy! Jestli vás nenakopne tento motiv, tak už žádný! Dallas, Pobřežní hlídka, Pokémoni, Akta X, Power Rangers,… Zkrátka to nejlepší z devádesátkových seriálů.

Vraťte se do dob svého mládí a pusťte si ke hře svůj oblíbený seriál!