VIRTUÁLNÍ REALITA

Kromě Laser Game můžete v naší aréně zažít i jedinečnou adrenalinovou zábavu v podobě nejkomplexnější virtuální reality v Česku.

Co v našich třech, barevně oddělených boxech, nabízíme?

Co je vlastně Virtuální realita?

Jedná se o brýle, které obsahují elektroniku s displejem a přímo před vašima očima vám vytváří úplně novou Virtuální realitu.

Tematické místnosti

Virtuální Realita má opravdu neomezené možnosti a proto jsme ji rozdělili do třech tématických místností. Červená, modrá a zelená.

VR část je ideálním místem pro regeneraci namáhaného mozku a relaxace od školy či práce.

Červená místnost - Racing křesla

Vychutnejte si zvuk burácejícího motoru

Hukot silného motoru a vysoká rychlost - takový adrenalin zažiješ jen v naší multiplayerové červené místnosti. Profesionální závodní křesla a rychlost aut vám vžene adrenalin do žil.

Na trati se můžete střetnout až tři proti sobě a zjistit, kdo je nejrychlejší. To vše s pomocí virtuálního headsetu Oculus Rift a Project CARS 2.

Modrá místnost - pohybová místnost

Zažij létání, skoky a střílečky

Vyzkoušejte naše nejadrenalinovější zážitky, jako je skok z mrakodrapu nebo jízda na horské dráze, nebo si v klidu zaplavte s podmořskými velikány.
Od nářezu na bicí po střílení vesmírných monster.

Od světélkujících medúz po batmanovské létání mezi mrakodrapy. V naší modré místnosti si vybere opravdu každý!

Stačí nasadit HTC Vive a spustit třeba: Beat Saber, SUPERHOT VR, Fruit Ninja VR, Job Simulator, NoLimits 2 Roller Coaster Simulator, Richie´s Plank Experience, Space Pirate Trainer či Serious Sam VR.

Zelená místnost - Virtualizér plošiny

Zažijte neomezený pohyb ve Virtuální realitě

Nenechávejte se omezovat hráčskou plochou a nechte se dokonale vystrašit v našem hororovém domě. Nikdy nevíte, co vás překvapí!

Na našich plošinách máte neomezené možnosti pohybu, ať už si zkusíte akční střílečky, středověkou lukostřelbu nebo zombie apokalypsu. Vždy budete mít kam utéct a prostor hrací plochy už vás nijak limitovat nebude.

Tak nastupte do našich Virtualizérů, nasaďte HTC Vive a vybírejte mezi VRZ Torment, Proton War, Acan´s Call, Intense Warfare, SAGA, Affected - The Manor, VR Shooter Guns a dalšími peckami!

Sledujte nové herní tituly na našem Facebooku.